PROJEKTY 2018

I letos se moje práce točí okolo managementu neziskových organizací, komunikace a fundraisingu. Některé projekty jsou krátkodobé a některé na delší dobu. Na čem konkrétně pracuji se dozvíte tady. Bude mezi projekty i ten váš? Máte-li pocit, že vám můžu s něčím pomoci, ráda se s vámi potkám.

NEO CENTRUM

Kokain, alkohol, vyhoření. Důsledky vysokého pracovního tempa a stresu. Téměr v každé firmě najdete manažera, který má takovou zkušenost. O ničem z toho se v byznysu otevřeně nemluví. To všechno umí řešit Neo centrum. Nabízí naprostou anonymitu, komfort i vysokou kvalitu služeb díky týmu terapeutů s mnohaletými zkušenostmi. Místo pro vrcholové manažery i pro ty, kteří očekávají nadstandardní přístup. Jak o možnostech léčby mluvit s potenciálními klienty a jejich zaměstnavateli? Úkol pro mě.

CENTRUM ROSA

Moderní domov pro seniory, přirozená propojenost s místní komunitou, inspirace zahraničím, respekt k individualitě člověka… to všechno a mnohem víc je projekt Centrum Rosa v Kobylisích. Kde a jak na to shánět peníze, kde a jak o tom mluvit? Právě těmito otázkami jsem Centrum Rosa provázela.

CENTRUM NÁSLEDNÉ PÉČE MĚLNÍK

Co se vám vybaví, když se řekne „eldéenka“? Místo, kde umírají staří lidé? I mně. Proto jsem ráda za možnost spolupracovat s mělnickou nemocnicí, v jejímž vedení jsou lidé, kteří skutečně stojí o změnu. Z místa, kam se chodí zemřít děláme místo, odkud se bude vracet zpět do života. Moje role je spojená s návrhem dílčích kroků, zpracováním projektového plánu, nastavením identity a supervizí nad realizací jednotlivých kroků.

EZRA

Komplexní domácí péče EZRA patří pod Židovskou obec a poskytuje více než patnáct let kvalitní zdravotní a sociální služby pro seniory. Společně realizujeme projekt konference s názvem „Péče o seniory – inspirujte se!“, která proběhne v říjnu v Praze a má za cíl ukázat nové přístupy a možnosti v práci se seniory.

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMIE A MANAGEMENTU

„Jak na změnu vnímání značky ve zdravotním a sociálním sektoru?“ to bylo téma mých tří přednášek pro místní studenty. Vše demonstrováno na projektu mělnické nemocnice s možností aktivně se formou stáže zapojit a své nápady realizovat.

Změní jedno naše společné kafe něco? Změní. Zjistíte to podstatné.
Jestli jsem ten správný člověk pro vás a co je další krok, který máte udělat.