PROJEKTY 2020

Management spolupráce mezi firmami a neziskovými organizacemi je mým ústředním tématem i v letošním roce. Těším se na všechny projekty, které mě letos čekají. 

NAMASTE CARE - Zábava na tři roky 🙂

Jednou z hlavních aktivit, které budu následující tři roky věnovat svůj čas, je projekt Namaste care, který mě začal provázet před skoro třemi lety. V době, kdy jsem působila jeden den v týdnu jako koordinátorka aktivit a dobrovolníků. Byl pro mě způsobem, jak pracovat s klienty umírajícími, nebo těmi, kteří jsou v pokročilé fázi demence. Rozhodla jsem se tenhle jednoduchý přístup uchopit jako způsob, jak pracovat nejen s klienty, ale s celým týmem. Spolu s mými kolegyněmi jsme ideu rozpracovaly, získaly podporu od MPSV a skoro tři roky nyní budeme metodiku implementovat ve čtyřech zařízeních a realizovat výzkum, který má zjistit dopad na klienty i pečovatele. 

MONTESSORI VLAŠIM - Kudy dál s PR

Organizace Montessori Vlašim od roku 2016 sdružuje rodiče, které zajímá alternativní vzdělávání. Aktuálně se rozhodli mluvit o tom co dělají i o svých plánech systematičtěji a více. A to bylo téma našeho workshopu na míru jedno sobotní lednové odpoledne 🙂 Udělat si jasno v tom, ke komu, o čem, kdy a jak mluvit.

ASOCIACE SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI - Rozvoj dárcovské akce "Giving Tuesday"

Asociace společenské odpovědnosti je největší iniciativou společenské odpovědnosti u nás. A Giving Tuesday je největší celosvětový svátek dárcovství. Asociace je tím, kdo se ho u nás snaží rozšiřovat. Mojí rolí je podpora se strategickým rozvojem akce tak, aby v roce 2020 znal Giving Tuesday ideálně už každý :-))

Změní jedno naše společné kafe něco? Změní. Zjistíte to podstatné.
Jestli jsem ten správný člověk pro vás a co je další krok, který máte udělat.