PROJEKTY 2020

Management spolupráce mezi firmami a neziskovými organizacemi je mým ústředním tématem i v letošním roce. Těším se na všechny projekty, které mě letos čekají. 

NAMASTE CARE - Zábava na tři roky 🙂

Jednou z hlavních aktivit, které budu následující tři roky věnovat svůj čas, je projekt Namaste care, který mě začal provázet před skoro třemi lety. V době, kdy jsem působila jeden den v týdnu jako koordinátorka aktivit a dobrovolníků. Byl pro mě způsobem, jak pracovat s klienty umírajícími, nebo těmi, kteří jsou v pokročilé fázi demence. Rozhodla jsem se tenhle jednoduchý přístup uchopit jako způsob, jak pracovat nejen s klienty, ale s celým týmem. Spolu s mými kolegyněmi jsme ideu rozpracovaly, získaly podporu od MPSV a skoro tři roky nyní budeme metodiku implementovat ve čtyřech zařízeních a realizovat výzkum, který má zjistit dopad na klienty i pečovatele. Projekt je realizován pod hlavičkou mé neziskové organizace Management pro neziskovky.

MONTESSORI VLAŠIM - Kudy dál s PR

Organizace Montessori Vlašim od roku 2016 sdružuje rodiče, které zajímá alternativní vzdělávání. Aktuálně se rozhodli mluvit o tom co dělají i o svých plánech systematičtěji a více. A to bylo téma našeho workshopu na míru jedno sobotní lednové odpoledne 🙂 Udělat si jasno v tom, ke komu, o čem, kdy a jak mluvit.

ASOCIACE SPOLEČENSKÉ ODPOVĚDNOSTI - Akce na míru

Asociace společenské odpovědnosti je největší iniciativou společenské odpovědnosti u nás. A od ledna letošního roku jim pomáhám připravit koncept dárcovské akce na míru přesně jejim potřebám. Jak akci pojmout, na koho ji zacíit, jak si nastavit očekávání, to všechno jsou otázky, na které pomáhám odpovědět.

Změní jedno naše společné kafe něco? Změní. Zjistíte to podstatné.
Jestli jsem ten správný člověk pro vás a co je další krok, který máte udělat.