LIDÉ

S některými jsem o své práci jen mluvila, s některými spolupracovala. Někteří jsou kolegové, někteří kamarádi a někteří přátelé. Zajímají mě jejich názory, baví mě jejich způsob přemýšlení i práce. Proto jsou tady právě oni.

Honza Dolínek

Honza Dolínek

výkonný ředitel EDUin

Při spolupráci se Simonou vím, že jí mohu věřit, protože co si dohodneme, to dodrží. Vím, že pro realizaci jakéhokoliv nápadu udělá vždy víc, než si myslím, že je možné. A hlavně si ji považuji za skvělý mix racionálního uvažování a manažerské profesionality, kterou umí skloubit s empatií vůči svému okolí a citem dělat dobré věci s radostí a úsměvem.

Olga Sommerová

Olga Sommerová

filmová dokumentaristka

Simonu je možné splést si s andělem, ale ona opravdu andělem je. Křehká bytost Simona klame tělem, protože v její osobnosti se skrývá mnoho odvahy a nečekané energie. Ale jednu pravou andělskou vlastnost má, a tou je empatie. Simona je součástí občanské společnosti, které není lhostejný stav naší společnosti. Takoví lidé jsou osobnostmi rozvinutého lidství, a takoví jsou pro český národ zdrojem naděje. Její dosavadní úsilí a vykonané dílo potvrzuje výrok českého národního obrozence, zakladatele Sokola, doktora Miroslava Tyrše: Tam svět se hne, kam se síla napře!

Klára Tichá

Klára Tichá

poradkyně pro cizince v ČR www.expatguru.cz

Nevidím lepší způsob, jak zúročit Simoniny bohaté zkušenosti, než v podnikání tohoto charakteru. Šité na míru jí i jejím budoucím klientům. Určené pro všechny, kteří mají vizi, ale potřebují zkušenou ruku, která je povede a jejich projekt udělá jedinečným. Simona je originální, má neotřelé nápady a umí přesně vystihnout, co je potřeba pro dosažení úspěchu. Držím jí palce!

Alžběta Jungrová

Alžběta Jungrová

fotografka

Simona je pro mne kamarádka s obrovským srdcem a nekonečnou energií. Šla bych s ní do jakéhokoliv projektu bez nejmenších obav, protože vím, že mě vždy podrží, a že pokud se pro něco rozhodne, nemůže jí nic zastavit. S ní máte pocit, že vsechno je možné a ono nakonec většinou ano, stačí věřit.

Oto Klempíř

Oto Klempíř

umělec a marketingový expert

Simona je pro mě ideální mix manažerky v neziskovém sektoru, protože má srdce, které hoří pro věc a hlavu, která dokáže vymyslet skutečně platnou akci. Pracuje s danými reáliemi a realitou, nesní o nemožném.

Helena Třeštíková

Helena Třeštíková

filmová dokumentaristka

Simonu jsem poznala při spolupráci na jejím projektu „Rozmarýna“. Od prvního setkání mně upoutala svým nadšením a zápalem pro věc. Simona dokáže analyzovat problém a vymyslet možnosti řešení. Svou práci bere jako poslání, nikoli zaměstnání. Tím dokáže překonávat problémy, o kterých by leckdo řekl „to nejde“. Simona pro mě naplňuje známé heslo „Kdo opravdu chce, ten může“ a tuto svou schopnost dokáže úspěšně předávat druhým.

Filip Doušek

Filip Doušek

spisovatel

Začít nový projekt znamená přivést novou myšlenku na zem. Je k tomu potřeba nadšení, zkušenost, fokus a jistá citlivost. To všechno Simona má, a navíc to umí nakažlivě sdílet. Simonu doporučuje pět z mých pěti vnitřních hlasů.

Jana Urbanová

Jana Urbanová

umělecká produkční, organizátorka zážitkových kurzů pro děti a středoškoláky

Mám dobrou kamarádku, křehkou na pohled, ale uvnitř silnou. Založila neziskovku a dala do ní všechno.Snila o kavárně, kde bude zaměstnávat mladé lidi po odchodu z dětského domova. Vybudovala ji a nikdo si ani nevšiml, že je to sociální firma. Dala do ní všechno. Svůj šarm a sílu a smysl pro krásu a ještě něco navíc. Tomu navíc se říká srdce. Nikdo vás to nenaučí, nikde to nekoupíte. Dělat věci srdcem ale umí Simona. Když se k tomu přidá ještě skoro patnáctiletá zkušenost z oboru, nadšení, empatie, píle a správné kontakty, pak to prostě chcete.

Anna Issa Šotolová

Anna Issa Šotolová

grafička www.imagery.cz

milá           rychlá        pracovitá   

      hledající dokonalost = rovnováhu

 odhodlaná     odvážná      neposedná  

     v pohybu          s radostí        krásná

Monika Drápalová

Monika Drápalová

módní návrhářka

Chtěla bych napsat, že mám Simonu ráda jako člověka, který dokáže podpořit svým nadšením, motivovat svojí důvěrou a inspirovat svým šarmem a lehkostí.

Změní jedno naše společné kafe něco? Změní. Zjistíte to podstatné.
Jestli jsem ten správný člověk pro vás a co je další krok, který máte udělat.