PROČ

Za 15 let své praxe jsem se setkala s desítkami projektů a stovkami lidí. Otázek proč, které se opakují, je ale jen pár.

Nejčastější „proč“ neziskovek? Proč je tak těžké najít firmu, která nás podpoří?
Protože často nepřistupujete k firmě, jako k rovnocennému partnerovi, ale jen jako ke zdroji peněz. Pomůžu vám to změnit.

Nejčastější „proč“ firem? Proč něco podporovat?
A proč ne? Firmy vydělávají v první řadě peníze, neziskovky řeší v první řadě společenský problém. Ideálním stavem je rovnováha. Mít dost peněz i zdravou společnost. Firmy a neziskovky mají být rovnocenní partneři. Klíčové je najít správné téma, správnou organizaci a správně nastavit spolupráci. Ano, s tím vám umím pomoci.

A jaké je moje nejčastější „proč“?
Proč se firmy dívají na neziskovky jako na partu nadšenců, která chce měnit svět a proč se neziskovky nesnaží s firmami lépe komunikovat? Jsem přesvědčená, že chyba je na obou stranách. Neziskovka není dobrá jen na marketing a firma není dobrá jen na peníze. Hledat rovnováhu je práce, která mě baví. Principy fungování neziskové organizace jsou stejné, jako principy řízení firmy. Toto uvědomění je první předpoklad pro to, aby vám spolupráce fungovala. Pomůžu vám ji nastavit. 

Změní jedno naše společné kafe něco? Změní. Zjistíte to podstatné.
Jestli jsem ten správný člověk pro vás a co je další krok, který máte udělat.